abonenci wsp otrzymują

Najświeższe informacje

Każdego dnia powszedniego rano do abonentów WSP trafia  zbiór najciekawszych i najważniejszych informacji dotyczących Warszawy. Zawiera dane z ponad 300 źródeł. 

Życie miasta

Ciekawe statystyki, informacje o działaniach ratusza i radnych, pomysły na działanie miasta, wieści z zoo i schroniska dla zwierząt, ciekawe przetargi i wydarzenia miejskie, informacje o działaniu stołecznych organizacji pozarządowych.

Komunikacja

Informacje o działaniu komunikacji miejskiej, kolei, lotnisk itp., bieżące informacje o planach i działaniach podmiotów komunikacyjnych, zapowiedzi utrudnień w ruchu, remontów, zmian komunikacyjnych, informacje dla rowerzystów.

Wydarzenia

Zapowiedzi i przypomnienia o najciekawszych wydarzeniach, które odbywają się w Warszawie: ciekawe imprezy, wydarzenia plenerowe, otwarcia wystaw, szkolenia, konferencje, promocje i inne spotkania organizowane w stolicy.

Nowe miejsca

Otwierające się sklepy, kluby, kawiarnie, restauracje i inne ciekawe miejsca. Informacje o otwarciach i atrakcjach dla pierwszych klientów. Oprócz tego przypominamy o urodzinach i rocznicach najciekawszych warszawskich lokali.

Weekend

Co piątek odbiorcy WSP otrzymują propozycje miejsc i wydarzeń, które warto odwiedzić w weekend. Znajdziemy tam zarówno informacje o wydarzeniach w plenerze, jak i o tych organizowanych przez kluby, instytucje kultury czy propozycje dla rodzin z dziećmi.

Statystyki

Statystyki GUS, zestawienia przygotowane przez urząd miasta, opracowania własne, a także raporty tworzone przez urzędy i organizacje pozarządowe. Przygotowujemy również statystyki na podstawie ogólnie dostępnych danych.

Z chęcią odpowiemy

NA PAŃSTWA PYTANIA